TEŞEKKÜR

Sevgili Eşim, Babamız, Değerli Varlığımız

Prof. Dr. MUAMMER ÖNER’in

 Gerek tedavisi boyunca, gerekse vefatı sırasında yakın ilgilerini esirgemeyen  Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü’nün başta değerli yönetici, doktor, hemşire ve personeli olmak üzere, bizi destekleriyle yalnız bırakmayan, cami, kabristan ve evimize gelerek, çelenk ve çicek göndermek suretiyle üzüntümüze ortak olan tüm akraba, dost, arkadaş ve  komşularımıza; Hacettepe Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanlığı’na, MTA Genel Müdürlüğü’ne, tüm Çimento Sektörü temsilcilerine,TMMOB Maden Mühendisleri Odası Başkanlığı’na, diğer meslek odaları temsilcilerine, tüm meslektaşları, akademisyen arkadaşları ve öğrencilerine teşekkürü bir borç biliriz.

Eşi:  Ulviye ÖNER - Kızı: Nergis ÖNERBaşsağlığı Mesajları
07.12.2012 Barış Öner
Mesaj : Allah rahmet eyelsın onu enson gordugumde 7 yasında ıdım eskısehırde dedmlerde ıdık zor olan aynı kandan olup tanıyamama nın verdıgı burukluk var..Allah sevenlerıne sabır versın mekanı cennet olsun. Cemil Öner Torunu Barış Öner..
02.07.2010 asım şentürk
Mesaj : ancak 1 dönem dersine girebilmis olsamda muammer hocanın ayrı bi yeri vardır bende.allahtan rahmet yakınlarına da allahtan sabır dilerim.mekanı cennet olsun


Sizde Başsağlığı Mesajınızı İletin
Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
 
1

Kod: 112