Anma İlanı Vermek

  
  Anma ilanı ilan biçimi olarak Vefat eden kişinin tarih olarak yıl dönümüne denk gelen tarihte kişiye duyulan sevgi, saygı ve şükranı dile getirmek amacıyla ulusal gazetelerde 1 gün süreyle yayınlanan çerçeveli ilan türüdür. Anma ilanlarında Merhum yada Merhumenin sevdiği bir şiir, dörtlük, dize, mısra, yada kişinin kendi sözleri, resimli yada resimsiz olarakta yayınlanabilir.

  Anma olarak Dünya çapında ve ülkemizde bir çok etkinlikler yapılmaktadır. Mesela Çanakkale Şehitlerini anmak için 18 Martta her sene anma törenleri düzenlenir. 10 Kasımda Atatürk'ün anma günü olarak anılır. 

  Anma ilanı olarak anılan ilanlarınızı ajansımızdan teklif usulü mail göndererek yada telefondan kısaca bilgi alarak istediğiniz bütün gazetelere ilan verebilirsiniz. Bu gazeteler Hürriyet gazetesi, Milliyet, Sabah, Cumhuriyet, Zaman, Posta, Milliyet, Akşam, Radikal, Taraf, Dünya, Referans, Star, Yeni Asır, Olay gibi gazetelerin hepsine anma ilanı verebilirsiniz.

 Anma ilan örnek çalışmalarımızı sitemizden takip ederek ilanlar hakkında fikir sahibi olabilir böylece ilan metninizi kolayca hazırlayabilirsiniz.

Kod: 10